![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 8056104
*
nr 805 6104
Kandelabrar
Ett par, Sent 1800-tal, höjd: 49
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 januari 2013
kl 20:11:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 15:14:36
1
2.600 kr
27/1 22:03:06
2
3.200 kr
28/1 18:44:25
3
3.200 kr
28/1 18:45:08
3
Vinnande bud
- Klassiska
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kandelaber kandelabrar ljusstakar ljusstake sekelskifte sent 1800-tal
-
6338 Ljusstakar
4 st, Trä, Birgitta Hedlund. Höjd: 34 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:41
-
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:28
-
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:14
-
6092 Ljusstakar
ett par, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien (1938-2..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:30
-
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:46
-
6027 Ljusstakar
Ett par, silver, otydliga stämplar. Höjd: 23 cm, v..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:11
*
Kandelabrar
nr 805 6104
Kandelabrar
Ett par, Sent 1800-tal, höjd: 49
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/1 15:14:36 | 1 | 2.600 kr |
27/1 22:03:06 | 2 | 3.200 kr |
28/1 18:44:25 | 3 | 3.200 kr |
28/1 18:45:08 | 3 | Vinnande bud |
- Klassiska
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kandelaber kandelabrar ljusstakar ljusstake sekelskifte sent 1800-tal
-
6338 Ljusstakar
4 st, Trä, Birgitta Hedlund. Höjd: 34 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:41 -
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:28 -
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:14
-
6092 Ljusstakar
ett par, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien (1938-2..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:30 -
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:46 -
6027 Ljusstakar
Ett par, silver, otydliga stämplar. Höjd: 23 cm, v..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:11